Poczta e-mail przywrócona!

Miło nam poinformować, że znów działa nasz adres e-mail: fundacja@kolping.pl.

Dziękujemy dzielnym informatykom, którzy przywrócili dostęp do poczty, po ataku hakerskim, jakiego doświadczyła Fundacja. Widocznie robimy ważne rzeczy! Hakerowi przebaczamy, ale też prosimy, by na przyszłość pozwolił nam pracować w spokoju…

Wszystkim osobom kontaktującym się z nami w ostatnim czasie dziękujemy za cierpliwość i korzystanie z adresów zastępczych.

Znów można do nas pisać na adres: fundacja@kolping.pl lub kontaktować się telefonicznie pod numerem: + 48 12 418 77 70.

Istnieje również możliwość kontaktu z naszym Zarządem i Zespołem pod adresami w domenie „klolping.pl”.

Zapraszamy do wspólnych działań, spójnych z misją Fundacji Dzieła Kolpinga w Polsce:

Jako chrześcijanie, we współpracy ze społecznościami lokalnymi, budujemy odpowiedzialność za sprawiedliwy i solidarny Jeden Świat.

Cieszymy się, że znów odbieramy wiadomości od Was w naszej domenie!