Zaproszenie na szkolenie na Litwie

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza do udziału w międzynarodowym szkoleniu pt. „Skuteczne narzędzia edukacyjne zapewniające trwałą edukację dorosłych” organizowanego w ramach projektu  Erasmus + „SMART DEVELOPMENT”.

Szkolenie odbędzie się w dniach 9-12 września 2021 roku w litewskim Kownie.

Głównym celem projektu jest promowanie zrównoważonego upodmiotowienia edukacji dorosłych w celu sprostania globalnym wyzwaniom klimatycznym poprzez współpracę na rzecz innowacji i wymiany najlepszych praktyk w ramach partnerstwa strategicznego z organizacjami kolpingowskimi z Litwy, Niemiec, Słowacji, Rumunii i Serbii.

Szkolenie jest skierowane do osób, które:

• są zaangażowane jako liderzy, koordynatorzy lub wolontariusze w projekty i akcje edukacyjne dla osób dorosłych
  • w swoich działaniach edukacyjnych i społecznych zajmują się tematyką związaną z ekologią, zrównoważonym rozwojem i globalnymi wyzwaniami klimatycznymi
  • swobodnie posługują się językiem angielskim umożliwiającym aktywnie uczestniczenie w szkoleniu (szkolenie nie będzie tłumaczone na język polski)

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu można wysyłać do dnia 15 sierpnia na załączonym formularzu.

FORMULARZ DO POBRANIA

Koszty związane z podróżą, zakwaterowaniem, wyżywieniem i uczestnictwem w szkoleniu pokrywa Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce w ramach realizowanego projektu.