Zapraszamy na EKO FORUM w Suchem k. Poronina!

Rodzina Kolpinga „Klub Celtycki“ serdecznie zaprasza przedstawicieli Rodzin Kolpinga działających w kierunku ochrony środowiska i aktywizacji seniorów do udziału w konferencji  „EKO-FORUM”, która odbędzie się w dniach 26-28 września 2022 roku w Suchem k. Poronina.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli/liderów/wolontariuszy/działaczy organizacji pozarządowych realizujących projekty pro-ekologiczne, projekty związane ochroną środowiska lub projekty aktywizujące seniorów w środowiskach lokalnych i Rodzinach Kolpinga.

Uczestnicy w ramach konferencji mają zapewniony nocleg, wyżywienie, materiały szkoleniowe, przejazdy na miejscu oraz opiekę organizatorów.

Uczestnicy zgłoszeni na Konferencję zobowiązani są przygotować, krótkie wystąpienie/prezentację (10-15min) nawiązujące do tematyki konferencji.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: jsikorski@kolping.pl

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 12 418 77 77

Na zgłoszenia oczekujemy do 22 września b.r.

Konferencja  realizowana jest w ramach projektu „Zielona Inicjatywa”,  której realizatorem jest Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga „Klub Celtycki”.