Kawa „Tatico” w Twojej filiżance!

Zapraszamy do zakupu wyśmienitej, kolpingowskiej kawy ze Sprawiedliwego Handlu i wsparcia rolników z Hondurasu.

Zawsze jest dobry czas na filiżankę kolpingowskiej kawy „Tatico”!

Ten „boski” (jak twierdzą smakosze!) napój powstaje dzięki wysiłkowi rolników w Hondurasie, którzy troszczą się o jak najlepsze ziarna kawy.

„Tatico” wypalana jest rzemieślniczo w Brakel, niedaleko Paderborn, w zachodnich Niemczech. Jest produktem Sprawiedliwego Handlu i owocem współpracy pomiędzy Rodzinami Kolpinga w Ameryce Łacińskiej i w Europie.

Mamy dla Was aktualnie kawę mieloną i ziarnistą „clasico z subtelną nutą karmelu”, w opakowaniach po 250 gram.

Cena regularna: 39 zł za opakowanie.

Cena z rabatem dla członków Rodzin Kolpinga: 35 zł

Koszt przesyłki: 6 zł (zamówienia od 99 zł wzwyż – gratis!)

Zamówienia można składać drogą e-mail na adres:

fundacja@kolping.pl

Prosimy podać ilość opakowań kawy oraz jej rodzaj (mielona lub ziarnista), a także dane osoby zamawiającej (imię, nazwisko, adres).

Kawę wyślemy po zaksięgowaniu należności za nią.

Prosimy o wpłaty na nr konta: 19 1050 1445 1000 0090 8004 0984

FUNDACJA DZIEŁA KOLPINGA W POLSCE, ul. Żułowska 51, 31-436 Kraków

Tytuł płatności: kawa Tatico

Fakturę przekażemy drogą elektroniczną.

Dziękujemy za wsparcie rolników z Hondurasu!

Życzymy Wam wspaniałych chwil podczas degustacji kawy „Tatico”! Więcej o niej przeczytacie tutaj.